راهبند

شرکت صنعتی درب و کرکره مرکزی تهران تولید کننده ایرانی راهبند و وارد کننده برخی مدل های راهبند اتوماتیک پارکینگ آماده دریافت سفارشات نصب و راه اندازی و تعمیرات راهبند پارکینگ در سراسر کشور میباشد.

راهبند

راهبند کلمه ای است که شاید شما برای اولین بار که به گوشتان میخورد کمی گنگو به قول ریاضی دان ها اصم به نظر برسد ولی وقتی که معنا و مفهوم و در حقیقت کاربرد آنرا بفهمید تازه متوجه میشوید که چه وسیله جالبی است که شاید در زندگی رومزه هم با آن سر و کار داشته اید.خلاصه وار که بخواهیم بگوئیم و به قول معروف بی مقدمه به آن اشاره خواهیم کرد که این وسیله را فقط میتوانید در کنار درب های ورودی ساختمان ها و مجتمع ها مشاهده کنید.

راهبند دستی و اتوماتیک پارکینگ

هر مکانی میتواند از وجود راهبند پارکینگ بهره ببرد اما از زمانی که این وسیله وارد بازار ایران شد شاهد این بودیم که ابتدا در اداره جات دولتی و کارخانه ها و یا دانشگاه ها از راهبند استفاده میکردند و رفته رفته فرهنگ بهره گیری از آن در مجتمع های مسکونی هم شکل گرفت که الان شاهد این هستیم که همه بناهای مسکونی بزرگ و مجتمعی از وجود این وسیله پرکاربرد و جالب و کاربردی بهره مند شده اند.

ماهیت و ساختار:

در واقع ماهیت کلی این دستگاه و اسکلت ساختاری آن به چند قسمت مختلف تقسیم میشود که اصلی ترین بخش آن بوم آن است خب بوم چیست؟در حقیقت همان آهن و به اصطلاح لوله دراز شکلی که همواره روزی چندین بار بالا و پائین میرود بوم نامیده میشود که میتوان از آن به عنوان مهمترین بخش راهبند اشاره کرد.

قسمت های مختلف بکار رفته در یک راهبند:

قسمت دوم و مهم دیگر این دستگاه موتور آن است که کار به حرکت در آوردن بوم را دارد خب به قدری باید قوی و قدرتمند باشد که بتواند لوله به این بلندی و به این سنگینی را جابجا کند موتور با کمک جک های بازویی نیز این عمل را انجام میدهد تا پروسه حرکت و انتقال نیز کامل شود.

راهبند اتوماتیک

راهبند اتوماتیک به صورت دستی حرکت نمیکند سوال اینجاست که چگونه این عملیات انجام میشود؟ یک عدد رسیور و یا دریافت کننده سیگنال در داخل باکس راهبند که موتور و سایر قطعات در آن قرار داده شده اند نیز تعبیه شده است که باعث ایجاد یک ارتباط بین ریموت کنترلر و رسیور میشود یعنی فقط کافیست که شما دکمه پاور را بفشارید تا بتوانید بوم را به بالا و یا پائین بیاورید.

راهبند های مجهز به دوربین

محصولات جدید تر و یا راهبند های نسل جدید دارای یک عدد دوربین مدار بسته نیز میباشند.

راهبند ستونی مجهز به دوربین

طوری این دوربین روی باکس قرار گرفته است که زاویه فیلمبرداری و عکسبردای آن به گونه ای است که میتواند شماره پلاک خودرو را ظبط و ثبت کند تا در صورت وجود هرگونه شک و شبه ای با وارسی و بررسی تصاویر بتوان مشکل و ابهامات را رفع کرد اگر مورد حاد تری نیز در این میان وجود داشته باشد شما میتوانید با در دست داشتن عکس ها و فیلم های ظبط شده به اداره جنایی پلیس نیز مراجعه کنید.خی همین موضوعی که الان گفتیم و در مورد آن نیز صحبت کردیم میتواند یک ویژگی مثبت برای راهبند باشد و علاوه بر یک مانع جهت ورود و خروج بدون مجوز خودروها میتواند یک آیتم و پارامتر امنیتی هم به حساب آید.

فروش , نصب و تعمیرات را از تولید کننده ایرانی راهبند بخواهید

پس شما با خرید و نصب راهبند از یک تولید کننده ایرانی با یک تیر چند نشان را زده اید. علاوه بر خرید محصول خوب خدمات نصب و تعمیرات و پس از فروش را در اسرع وقت دریافت میکنید.

راهبند پارکینگ

هم یک مانع سازی کرده اید و هم ایمن سازی . در رابطه با قیمت راهبند هم اشاره ای کوچک خواهم کرد و به صورت حدودی نیز قیمت آنرا به شما عزیزان خواهم گفت در واقع قیمت این محصول از حدود یک میلیون تومان تا چهار میلیون تومان متغیر است و بسته به سایز و نوع موتور و متریال به کار رفته در آن دارد که قیمت آنرا تغییر میدهد.اما اگر شما خواهان خرید انین محصول هستید میتوانید با مشاوارن و کارشناسان فروش مجموعه آکام ترک در تماس باشید تا از جزئیات قیمت ها نیز با خبر شوید تا خریدی مطمئن و خوب را نیز تجربه کنید.