راهنمای خرید انواع کرکره های برقی , درب اتوماتیک , راهبند و تجهیزات

برای انتخاب کرکره برقی و درب اتوماتیک لازم است پیش از خرید با برخی از مهمترین معیارها در انتخاب آشنا شوید .

 

مساحت کرکره برقی

 

بعد از فاکتور مکان نصب مساحت کرکره برقی نیز از فاکتور های مهم در انتخاب موتور و تیغه می باشد این مسئله مهم است که چه نوع تیغه ای برای چه مساحتی باید به کار برود تا در آینده با مشکل رو به رو نشویم برای مثال برای درب های کرکره ای تا مساحت 20 متر مربع و یا برای مساحت 40 متر مربع تیغه 100 میلی متری نیاز است.

تعداد باز و بسته شدن کرکره برقی در یک روز

 

برای انتخاب کرکره برقی باید این نکته را توجه داشته باشیم که در جایی که قرار است کرکره نصب شود در طول شبانه روز چند بار کرکره بالا و پایین می شود مثال: کرکره برقی یک پارکینگ با کرکره برقی یک واحد شخصی فرق میکند و برای این کار حداقل توان 9 و حداکثر 14 نیوتون بر متر مربع در نظر گرفته می شود.

مکان نصب کرکره برقی

 

باید بدانیم چه نوع کرکره برقی برای چه فضایی مناسب است این موضوع بسیار مهم بوده و در صورت انتخاب غلط در آینده با مشکلات زیادی رو به رو می شویم مثلا برای فضاهای صنعتی باید از کرکره برقی باید از موتور های ساید استفاده کرد ولی برای جاهایی که امنیت حرف اول را میزند موتور کرکره برقی باید توبلار باد.

ریل کرکره برقی

 

ریل کرکره برقی نیز یکی از اجزای اصلی کرکره برقی می باشد در کرکره برقی به طور معمول از دو نوع ریل استفاده می شود نوع اول آن که متداول ترین نوع نیز می باشد ریل هایی هستند که قابلیت قرار گیری در داخل فریم را دارند و از پشت به دیوار پیچ می شوند و نوع دوم آن ریل هایی هستند که از بغل به دیوار پیچ می شوند.

انتخاب موتور کرکره برقی

 

انتخاب موتور کرکره برقی نیز یکی از فاکتور های مهم بوده و اینکه چه نوع موتوری را برای چه نوع فضایی به کار ببریم بسیار مهم است مثال: برای فضاهایی که نیاز به امنیت دارند از موتور توبلار و برای فضا هایی با تردد بالا از موتور ساید استفاده می شود. نوع برند موتور نیز بسیار مهم بوده تا در آینده با مشکل رو به رو نشوید.

 
29 Apr 2019