درب اتوماتیک پارکینگی سکشنال

درب اتوماتیک پارکینگی

درب پارکینگی مدتی است که تغییر کرده است و دیگر مانند سالهای گذشته نیست که یک درب معمولی برای ورودی تعبیه کنند  نسل جدید درب پارکینگی درب سکنشال است که بسیار به قول معروف لاکچری و خاص میباشد درب سکنشال نام دیگری هم دارد که تحت عنوان زیر سقفی نیز نامیه میشود شاید به اشتباه درب سکنشال را با کرکره برقی اشتباه بگیرید اما کرکره برقی کلا تفاوت دارد و نحوه حرکت و بالا و پائین رفتن آن هم بسیار متفاوت تر است درب سکنشال از داخل نصب میشود و راهی برای بازکردن آن وجود ندارد مثلا سارق با دیلم و آهن هم نمیتوانید آنرا باز کند چون اصلا درب سکنشال درزی ندارد و کلا بسته است و این یک مزیت برای این درب محسوب میشود.

درب اتوماتیک سکشنال پارکینگ

معمولا از درب سکنشال برای گاراژها و انباری ها و یا پارکینگ ها استفاده میشود و یک درب بسیار نوین و جدید میباشد. در زیر سقف پارکینگ یک جک و محفظه قرار گرفته است که درب موقع بالا رفتن در زیر آن جمع میشود و در قسمت مخصوص قرار میگیرد درب سکنشال مانند کرکره برقی به صورت لول جمع نمیشود.

سنسور اتوماتیک

درب سکنشال دارای یک سنسور میباشد که وقتی که در حال پائین آمدن و بسته شدن است زمانی که شما نزدیک به آن میشوید می ایستد و این همان سنسور فتوالکتریک میباشد.

درب های اتوماتیک پارکینگی عایق صوت

درب سکنشال نیز عایق بسیار خوبی است و خصوصا در فصل سرما و دمای زیرصفر درجه اجازه ورود سرما به داخل را نمیدهد همچنین درزهای آن به قدری آب بندی شده است و درزگیری شده که حیوانات موذی راهی برای ورود به داخل ندارد مثلا موش و گربه  سایر حیوانات هر چه قدر که سعی کنند باز هم نمیتوانند به داخل وارد شوند.خب میرسیم به مزایای درب سکنشال حرکت بی صدای آن میباشد.

کرکره برقی پارکینگی

چون کرکره برقی خیلی با صدا حرکت میکرد دیگر جایی برای استفاده در مصارف مسکونی نداشت و درب سکنشال جایگزین آن شد.سرعت حرکت آن هم به قدری بلاست که در کسری از ثانیه بالا و پائین میشود و دیگر نیازی نیست که معطل آن شوید و حتی نیازی هم ندارید که دکمه ریموت را برای بسته شدن بزنید خود درب سکنشال دارای سنسور است و به صورت خودکار باز و بسته میشود .

جک اتوماتیک پارکینگی

فضای مورد نیاز جهت نصب پکیج نگهدارنده و جک درب سکنشال هم بسیار کم و محدود است و فقط 20 سانتی متر از ارتفاع سقف را اشغال میکند اما کرکره برقی فضایی حدود دو برابر این را دربر میگیرد همچینین یکی مهمترین مزت های درب سکشنال عدم محدودیت در تعداد رفت و آمد ها و باز و بسته شدن میباشد یعنی هر چندبار که خواستید میتوانید این درب را باز و بسته کنید اما کرکره برقی این محدودیت را داراست و نهایتا و حداکثر در روز میتوانید 8 بار از آن استفاده کنید.

نصب درب و کرکره های اتوماتیک پارکینگی

خب میرسیم به اصل مطلب مجموعه کرکره برقی مرکزی که در زمینه کرکره برقی و راهبند و درب اتوماتیک فعالیت دارد اما خدمات مربوط به درب سکنشال در این مجموعه هنوز قابل ارائه نیست و به زودی اقدامات لازم در جهت تولید و واردات درب سکنشال انجام خواهد گرفت و مدیریت این مجموعه سعی میکند تا هرچه زودتر درب سکنشال را به مجموعه محصولات خود اضافه کند و در کمترین زمان ممکن خدمات نصبی آن نیز انجام شود.

29 Apr 2019