جک پارکینگی ایرانی و ایتالیایی

جک های پارکینگی با برند درب و کرکره مرکزی

مجموعه تولیدی درب و کرکره مرکزی با ارائه چندین نوع جک پارکینگی سعی دارد تا بتواند در این زمینه هم پاسخگوی نیاز هموطنان باشد .مدیران تولید این مجموعه نیز در نظر دارند تا برای حمایت از تولید داخلی و وطن کلیه محصولات خود را حتی مواد اولیه مورد نیازش را خودشان تولید کنند و سپس اقدام به مونتاژ آنها کنند.هدف این شرکت حمایت از کسب و کار ایرانی و داخلی است و توانسته است در این زمینه نیز کارآفرین برتر شناخته شود که با بکارگیری نیروهای خبره این محصولات را تولید کند.جک پارکینیگی هم از شاخص ترین تولیدات گروه امیدی است که به سایر کشورهای مجاور هم صادر میشود تا آنها هم سهمی از این دستگاه ها داشته باشند.دو نوع جک پارکینگی وجود دارد یکی برای مصارف خانگی و تجاری معمولی و دیگری صنعتی که برای درب های سوله های کارگاه ها و کارخانه جات و انبارهایی همانند سردخانه ها میباشند زیرا حرکت دادن درهای چنین مکان هایی بوسیله زور بازو امکان پذیر نیست و صرفا باید با نیروی مکانیکی و برقی این امر انجام شود.بدلیل اینکه اغلب مشتریان ما در فضاهای صنعتی مشغول به کار هستند ما هم نیز سعی کرده ایم تا عمده تمرکز و قدرت خودمان را بر روی تولید جک های صنعتی بگذاریم.

جک پارکینگی

جک پارکینگی اتوماتیک دستگاهی مکانیکی است که بر روی درب های لولایی نصب می‌شود و این امکان را ایجاد می کند تا افراد بتوانند با استفاده از ریموت کنترل درب را باز و بسته نمایند.جک بازویی معمولاً روی درب پارکینگ ها و درب حیات و یا درب ویلا نصب می شوند. از این رو ساکنان آن ساختمان در زمان تردد با وسیله ی نقلیه نیازی به پیاده شدن از خودرونداشته و توسط ریموت کنترلل (یا همان کنترل از راه دور) درب پارکینگ را باز می‌نمایند.
بنابراین اتوماسیون درب پارکینگ ها و حیات منازل و ویلاها مزایای زیر را به دنبال خواهد داشت.
افزایش رفاه و آسایش به ویژه در روزهای سرد و یا بارانی عدم نیاز به ترک خودرو هنگام ورود و خروج که موجب راحتی افراد ساختمان می گردد.
پیش گیری از باز ماندن درب حیات یا پارکینگ با تنظیم زمان بسته شدن خودکار درب .
گفتنی است که برای اتوماسیون درب پارکینگ به نوسازی و یا بازسازی درب پارکینگ نیازی نخواهید داشت و در صورت میزان بودن و روان بودن درب های قدیمی امکان نصب جک بر روی آن ‌ها وجود ندارد.

درب کنترلی پارکینگ چیست و چگونه کار میکند؟

 • درب های کنترلی پارکینگ انواع مختلفی دارند که دو نوع آن در کشور کاربرد بیشتری دارند.
  این دو نوع عبارتند از :
  ۱- دربهای لولایی
  ۲- دربهای ریلی

  سیستم بازکننده دربهای لولایی در یک جعبه بسته بندی شده (پکیج) ارائه می شوند که شامل اجزای زیر است:
  ۱- دو عدد جک
  ۲- دو عدد چشم الکترونیکی مادون قرمز IR
  ۳- یک عدد تابلو فرمان
  ۴- یک عدد فلاشر
  ۵- ریموت کنترل ( بسته به نوع سیستم و مارک آن، یک یا دو عدد در پکیج قرار دارد)

جک پارکینگی

محصولی که دنیای درب ها را متحول ساخت و باعث سهولت در امور بشریت شد.جک های پارکینگی برای اغلب درب ها کاربرد دارد و همانطور که از نامش پیداست بیشتر برای درهای ورودی نیز میباشد خصوصا در ساختمان ها مسکونی و تجاری که رفت و آمد اتوموبیل ها و خودروها در آنها بسیار زیاد است.این نوع از جک ها دارای انواع مختلفی نیز میباشند اما شما نیز باید بر حسب نیاز خودتان آنها را خریداری کنید مثلا هر کدام از آنها دارای ظرفیتی خاص میباشند یعنی اینکه توانایی حرکت دادن درب را با وزن مثلا صد کیلو گرم را دارا هستند و توانایی باز و بسته کردن دربهای سنگین تر را ندارند و بایستی نوع قویتر آنرا خریداری و سپس نصب نمود.

فروش و ارائه تجهیزات جک پارکینگ

گروه صنعتی امیدی نیز علاوه بر فروش و در اختیار قرار دادن محصولات خود به عموم سعی کرده است که خدمات پس از فروش و نصب را هم برای مشتریان خود در نظر بگیرد چون اجرا و راه اندازی جک پارکینگی امری ساده نیست و زمانبر است و فقط توسط تکنسین های خبره میتوان آنرا انجام داد پس همواره توجه داشته باشید که این گزینه باید توسط افراد خبره صورت بگیرد و خود شما نمیتوانید به راحتی این کار را انجام دهید چون نیاز به یکسری تجربه کاری و فوت کوزه گری دارد.اگر محصول خود را از شرکت ما خریداری کنید خدمات نصب را رایگان دریافت کنید.

 

موتور و تجهیزات جک

استفاده از جک پارکینگی بسیار اهمیت پیدا کرده است زیرا امنیت بالایی نیز دارد زیرا با ریموت کنترل مخصوص خود و با کد اختصاصی کار میکند. استفاده و نصب جک ها بر اساس اندازه و وزن هر لنگه درب میباشد که نیاز به تخصص و مهارت خود را دارد که در این خصوص مشاورین زبده ما میتوانند یاری دهنده شما باشند. جک پارکینگی فادینی: محصول کشور ایتالیا میباشد که بر روی درب های مسکونی و سازمانی نصب میشود و برای درب های دو لنگه کاربرد دارد و چون پوشش آن بسیار مقاوم است که در برابر گرم و سرد شدن هوا و تردد مداوم مقاوم هستند و از همه مهم تر قابلیت آزاد شدن در، در مواقع اضطراری و چون از نوع موتور هیدرولیکی میباشد برای تردد بالا مورد استفاده میباشد. از قدیمی ترین جک های پارکینگی میتوان به فک اشاره کرد که محصول کشور ایتالیا میباشد. جنس آن از المینیوم میباشد که در برابر رطوبت و گرما و سرما بسیار مقاوم میباشد و برای تردد های بالا بسیار مناسب میباشد. به دلیل کیفیت بالایی که نوع از جک ها دارند محبوبیت بسیاری پیدا کرده اند و در ایران بیشترین کاربرد را دارند.