خدمات شرکت صنعتی درب و کرکره مرکزی

کلیه خدمات مرتبط با نصب و فروش لوازم کرکره برقی و درب اتوماتیک را از ما بخواهید .

شرکت صنعتی درب و کرکره برقی مرکزی بیش از 8 سال در کنار شماست.

 

 

گارانتی و ضمانت نامه

شما در صورت خرید کلیه محصولات مجموعه ما میتوانید از گارانتی و ضمانت نامه کتبی برخوردار شوید تا در صورت بروز هر گونه مشکل بتوانید براحتی مشکل خود را بدون صرف هزینه اضافی برطرف کنید گارانتی جزو ملزومات هر یک از محصولات کرکره برقی میباشد.

 

خدمات پس از فروش

ما شما را پس از خرید تنها نخواهیم گذاشت و تا آخر با شما خواهیم بود پس از نصب کرکره برقی اگر عیب و نقصی در عملکرد کرکره برقی وجود داشته باشد به صورت رایگان برطرف خواهیم کرد و سعی میکنیم که کیفیت خدمات پس از فروش خود را افزایش دهیم تا مشتریان بیشتری را به خود جلب کنیم.

 

فروش کرکره برقی

چند سالی میشود که طرفداران و مشتریان کرکره برقی زیاد شده است بنابراین تصمیم گرفتیم که خدمات ویژه ای را برای فروش کرکره برقی در نظر بگیریم تا مشتریان را راغب به خرید و نصب کرکره برقی کنیم به همین منظور اقداماتی در این مورد صورت گرفته است.

 

ارائه تخفیفات ویژه

همچنین همیشه سعی داشته ایم که برای جذب مشتری بیشتر تخفیفاتی را در زمینه کرکره برقی و تجهیزات آن مانند تیغه کرکره برقی و موتور کرکره برقی در نظر بگیریم به همین منظور در گذر زمان بر تعداد مشتریان افزوده شد و فروش شرکت نیز بهبود پیدا کرد و خوشبختانه در این مسیر همچنان پیشگام هستیم.

 

تجربه و پیشرو در تولید

این شرکت سالیان سال است که تجربه تولید کرکره برقی را داراست اما مهم تر از همه این است که همیشه راهکاری نوین را برای طراحی و تولید محصوات خود کرده ایم که همین موضوع سبب شده است تا از رقبای خود پیشی بگیریم و پیشرفت بهتری را هم در شرکت خود داشته باشیم.

 

پشتیبانی مشتریان

ما سعی کرده ایم که در مجموعه و شکرت خود همیشه هوای مشتریان را داشته باشیم زیرا معتقدیم که رضایتمندی مشتریان میتواند کمک شایانی به پیشرفت مجموعه کند بنابراین تصمیم گرفته شده است که خدمات ویژه ای را در رابطه با پشتیبانی مشتریان کرکره برقی درنظر گرفته شود.